درباره داروسازی ثنامد

شرکت داروسازی ثنامد واقع در شهرک صنعتی ایوانکی، در زمینی به مساحت ۱۰۵۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۱۰۰۰ متر مربع با هدف تولید محصولات دارویی و مکمل های رژیمی غذایی در اشکال قرص ، کپسول ، سافت ژل و قرص های جوشان احداث شده است این شرکت در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ پروانه تأسیس و در ۱۳۹۶ به بهره برداری رسیده و اولین پروانه دارویی خود را از وزارت بهداشت و درمان ایران اخذ نموده است.

فضای تولیدی شرکت داروسازی ثنامد شامل ۳ بخش مجزا : واحد فارما ۱ (دارای خطوط تولید قرص، کپسول و کپسول ژلاتینی نرم (سافت ژل))، واحد فارما ۲ (دارای خطوط تولید قرص، کپسول و قرص جوشان) و واحد فارما ۳ (با قابلیت تولید داروهای خاص در اشکال دارویی قرص و کپسول) می باشد که مطابق با استاندارد های بین المللی و با مشاوره کارشناسان اروپایی در بازه زمانی سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ طراحی و اجرا شده است. هر یک از واحد های تولیدی این مجموعه دارای انبارهای مجزا، سیستم های هواساز، آبساز و تجهیزات و ماشین آلات تولید با اخرین تکنولوژی روز و معتبرسازی شده جهت نیل به اهداف کیفی شرکت می باشند. این مجموعه تا کنون موفق به تولید بالغ بر ۴۰ نوع انواع دارو و مکمل رژیم غذایی در اشکال و در دوزهای متفاوت و توسعه و تولید محصولات جدید با تکیه بر دانش واحد تحقیقات و فرمولاسیون و آزمایشگاههای مجهز و مدرن در دستور کار مجموعه قرار دارد.

ما از دانش و تکنولوژی روز برای تولید محصولات با کیفیت بالا بهره گرفته ایم و تمرکز ما همواره در جهت بالا بردن مداوم کیفیت ، استانداردها، تکنولوژی و آموزش افراد می باشد. دریافت مدارک معتبر از قبیل گواهی GMP برای سه سال پیاپی از سوی سازمان غذا و دارو در ایران، گواهی واحد کنترل کیفیت مجاز آکرودیته در سال جاری ، دریافت لوح واحد نمونه تولیدی و تحقیقات و توسعه برای دو سال پیاپی از سازمان صنایع و معادن استان سمنان و فراهم نمودن مقدمات جهت اخذ گواهی GMP اروپا گام هایی در جهت نیل به اهداف کیفی ما می باشند.

مدیریت ارشد شرکت مسئولیت تضمین برقراری سیستم کیفیت دارویی مؤثر به منظور دست یابی به اهداف کیفی کارخانه را دارا می باشد. همچنین واحد تضمین کیفیت، مسئولیت طراحی و اجرای اجزای سیستم کیفیت دارویی و سایر واحد های کارخانه شامل واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، تولید، انبار، برنامه ریزی، فروش، بازرگانی، انفورماتیک، اداری و …، مسئولیت همراهی با مدیریت ارشد و واحد تضمین کیفیت را در ایجاد و برقراری این سیستم بر عهده دارند.

rd

واحد تحقیق و توسعه

نوآوری و توسعه محصولات دارویی

certificate

گواهی نامه ها

مجوزهای اخذ شده داروسازی ثنامد